Info linka: +420 246 030 119 e-mail: info@landmark.cz
CZ EN

LANDMARK HOLDING, jedna z předních českých firem poskytujících služby v oblasti odborného ekonomického poradenství, připravila pro klienty nový, moderní web spojený s prezentací divize LANDMARK PAYMENTS.

Máte dotazy? Kontaktujte nás.

Aktuality

Aktuality
LANDMARK HOLDING, jedna z předních českých firem poskytujících služby v oblasti odborného ekonomického poradenství, připravila pro klienty nový, moderní web spojený s prezentací divize LANDMARK PAYMENTS. 19.2.2019
Webové stránky nabízí kromě rozšířených informací velmi snadnou orientaci a možnost zobrazení webu napříč všemi platformami a mobilními zařízeními. Nejnovější informace z oboru platebních a benefitních systémů je díky tomu možné pohodlně číst na počítači, tabletu i mobilním telefonu. Základem tohoto webu je popis činnosti nové divize LANDMARK PAYMENTS, klíčové informace a průběžné zpravodajství ze světa platebních systémů a inovací v oblasti zaměstnaneckých benefitů. Web společnosti LANDMARK PAYMENTS dostal funkční a moderní grafickou podobu reflektující původní identitu společnosti LANDMARK. Web využívá možnosti moderního HTML kódu, a myslí i na indexaci obsahu www stránek ve všech vyhledávačích a tím usnadňuje nalezení relevantních informací zájemcům o problematiku platebních systémů, zaměstnaneckých benefitů a inovací v oblasti odměňování a motivace

 

O společnosti LANDMARK PAYMENTS s.r.o.

 

Společnost LANDMARK PAYMENTS vznikla v roce 2017 a postupně se dostává na pozici jedné z předních firem poskytujících řešení pro firemní benefity a platební systémy. Cílem společnosti LANDMARK PAYMENTS je vytvářet inovativní optimalizační řešení zajišťující maximální možnou míru využití zaměstnaneckých výhod a benefitů. Zároveň nabídne profesionální technické zázemí, pokročilé zabezpečení i napojení na firemní databázové a informační systémy.

 

LANDMARK PAYMENTS zajišťuje nastavení a administraci komplexních odměňovacích a platebních systémů pro všechny druhy a velikosti společností po celé České republice.

 

 

WWW.LANDMARKPAYMENTS.CZ

 

frame-scrollup