Zpět

Kariéra

  • V LANDMARK HOLDING pracují profesionálové s multioborovými znalostmi. Staňte se součástí našeho týmu!

kariéra

aktuálně hledáme

Pro naši společnost aktuálně hledáme vhodné kandidáty, kteří chtějí získat nové zkušenosti a zároveň se chtějí podílet na rozvoji a růstu firmy. Hledáme lidi šikovné, flexibilní, proaktivní, kteří se nebojí převzít zodpovědnost za svoji práci.

Obchodní zástupce

Donutila Vás aktuální situace ke změně zaměstnání, anebo jen hledáte změnu? Máte obchodního ducha a bavilo by Vás domlouvat zajímavou spolupráci s majiteli úspěšných společností? Jste flexibilní? Pak hledáme právě Vás!

V současné době jsme přešli i na online schůzky a klienti nás potřebují více než kdy dřív. Tak do toho pojďte s námi!

Asistentka vedení

Pro jednatele společnosti hledáme spolehlivého a samostatného kolegu či kolegyni na pozici asistent/ka vedení, která/ý jim bude pomocnou rukou při organizaci pracovních i soukromých záležitostí.

Advokátní koncipient

Do našeho týmu nyní hledáme spolehlivého a šikovného kolegu či kolegyni na pozici advokátní koncipient/advokátní koncipientka. Pokud se toho chcete hodně naučit a nebojíte se ani samostatného řešení problémů, pak je tato pozice pro Vás.

Odborný pracovník realizací

Do našeho týmu hledáme kolegu či kolegyni na pozici Odborného pracovníka realizací. Odborný pracovník je zásadním členem týmu a významně se podílí na poskytování služeb našim klientům.

čím se řídíme

PRINCIPY

1. jsme tým

Jsem si vědom, že společně dokážeme, vymyslíme a zvládneme více. Každý člen našeho týmu je vždy ochoten a připraven podpořit ostatní členy týmu. Nikdy nedovolím, aby se osobní věci staly překážkou úspěchu nás všech. Ochotně dělám maximum, abych podpořil tým a své kolegy. Jsme firma – společnost lidí, kteří budují hodnoty. Stojíme při sobě.

2. Nikdy neupřednostňujeme zisk jednotlivce na úkor zisku skupiny

Vyšší zisk našich klientů, zvyšuje náš zisk a zisk našich partnerů. Dbám na to, abych nezvyšoval svůj zisk na úkor ostatních. Jsem loajální vůči společnosti i vůči kolegům.

3. Více nasloucháme, méně mluvíme

Nejdříve vyslechnu druhou stranu, teprve pak vyjádřím svůj názor. Abych mohl pomoci, potřebuji znát potřeby a problémy druhé strany. Proto se soustředím a naslouchám. Pravidelně komunikuji. Nevyrušuji své kolegy v práci.

4. Neustále inovujeme a zlepšujeme

Zavazuji se věnovat osobnímu rozvoji. Jsem efektivní. Hledám cesty, jak udělat více s menším množstvím prostředků. Jsem vynalézavý. Nejdříve hledám řešení sám, poté teprve využiji druhé. Nastane-li problém, nejprve se jej snažím vyřešit sám, a pokud se mi náprava nepodaří, navrhnu další možnosti řešení a až ty řeším s kompetentní osobou. Jsem kreativní, tvořím.

5. Každý v naší společnosti prodává

Umění prodat sebe a své služby je základním kamenem úspěchu. Uvědomuji si, že prodej je palivo pro motor společnosti. A to ať prodávám nové myšlenky kolegům, nové služby klientům, nebo další možnosti partnerům. Jsem ochoten a připraven se neustále zdokonalovat v prodeji.

6. Jsme zaměřeni na výsledky, nikoliv na činnosti

Pracuji s fakty, nikoliv názory, zkušenosti ostatních však beru v potaz. Dotahuji věci do úplného konce a předkládám hotovou práci. I cesta je cíl, avšak pracovně upřednostňujeme výsledek před procesem.

7. Přijímáme plnou odpovědnost za svoji práci

Za svou prací si stojím, ale jsem ochoten kdykoli přiznat svou chybu a přijmout za ni plnou odpovědnost. Nejprve jednám, poté podávám report. Neobviňuji, neposuzuji ani neukazuji prstem na druhé. Neřeším problémy za zády lidí.

8. Jsme motivovaní

Moje práce mě baví a motivuje. Pokud tomu tak není, okamžitě vyhledám pomoc u svého nadřízeného. Motivuji ostatní a uznávám výsledky jejich práce. Pomáhám ostatním překonávat překážky.

9. Jsme dochvilní

Termín v 10:00 znamená začátek práce, nikoliv termín pro příchod či přípravy. Svou dochvilností tak projevuji úctu druhé straně. Čas jsou peníze.

10. Jsme profesionální

Předávám a přijímám pouze perfektně a profesionálně odvedenou práci. Dodržuji lhůty podle dohod. Na jakékoli jednání/poradu se důkladně připravuji.

NAŠE KANCELÁŘE

Naše kanceláře jsou umístěné v klidné, avšak dopravně dobře dostupné vilové čtvrti na Praze 4. Sídlíme ve dvou vilových domech, kde má každé oddělení svou malou kancelář s výhledem do zahrady, nebo na město. Místnosti jsou zařízeny moderně, účelně a hlavně tak, aby měl každý svůj klidný pracovní kout, ale v případě potřeby, aby nebránilo nic efektivní týmové spolupráci a komunikaci.

Předchozí
Další

Kontakt

sídlo společnosti

U Háje 507/26, Praha 4, 147 00
info@landmark.cz
+420 246 030 119 

další informace

IČO: 05511801
Spisová značka: B 21957 vedená u Městského soudu v Praze

Zájem o práci

Chcete se stát součástí našeho týmu a hledáte práci v oboru.

Kontaktní údaje

Doplňující informace o Vás

Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

Vlastní přílohy

Vybrat


    © 2023, LANDMARK HOLDING a. s. | CREATED BY SIMPLESS