Zpět

LANDMARK INVEST

  • Pomůžeme vám prodat vaši společnost za nejlepších podmínek. Vždy pro vás najdeme kvalitní investici v podobě funkčního byznysu.

O NÁS

LANDMARK INVEST

Experti z divize LANDMARK INVEST Vám nabídnou komplexní poradenství týkající se strategických aktivit firem. Zajišťujeme všechny podpůrné činnosti, jako je například ocenění podniku, změna struktury pasiv, zjištění dluhové kapacity společnosti, vedení Due Diligence a mnoho dalšího. Soustřeďujeme se na podniky všech velikostí v České republice.

Jsme si vědomi toho, že se vždy jedná o komplexní projekt, v němž úzce spolupracujeme s právními, účetními a daňovými odborníky z našich expertních divizí. Naším cílem je zrealizovat transakci za co nejvýhodnějších podmínek pro klienta, ať již stojí v pozici investora či prodávajícího.

SLUŽBY

NAŠE SLUŽBY

Experti napříč divizemi LANDMARK HOLDING Vám nabídnou své dlouholeté zkušenosti s cílem nalézt inovativní a zároveň praktická řešení v oblasti firemních akvizic, fúzí, nákupů nebo prodeje.

NAŠE ÚSPĚCHY

REFERENCE

Během více než 20 let našeho fungování jsme našim klientům ušetřili více než 3 mld Kč.

0
Klientů

VYUŽILO K DNEŠNÍMU DNI NAŠE SLUŽBY

0
Mld. Kč
JSME DOPOSUD UŠETŘILI NAŠIM KLIENTŮM DÍKY DAŇOVÝM ÚLEVÁM
0
Tis
ZAMĚSTNANCŮ DÍKY NÁM DOSTALO VYŠŠÍ MZDU

Vzhledem k povaze služeb, které poskytujeme našim klientům, zde nenaleznete úplné a adresné informace k jednotlivým projektům. Pokud máte zájem o podrobné údaje, neváhejte nás kontaktovat.

Kariéra

KOHO HLEDÁME

Jsme profesionální, důslední a nezávislí, zároveň se ale nebojíme být kreativní a navrhovat nové, efektivnější cesty k dosažení cíle. Neustále se zdokonalujeme, proto dokážeme přijít s řešením na míru pro každého klienta. Za svou prací si stojíme. V současné době činí náš tým více než 60 odborníků s multioborovými zkušenostmi.

Pro naši společnost aktuálně hledáme vhodné kandidáty, kteří chtějí získat nové zkušenosti a zároveň se podílet na rozvoji a růstu firmy.

Hledáme lidi šikovné, flexibilní, proaktivní, kteří se nebojí převzít zodpovědnost za svoji práci.

Jsme profesionály ve svém oboru a hledáme další členy našeho týmu.

Kontakt

sídlo společnosti

U Háje 507/26, Praha 4, 147 00
info@landmark.cz
+420 246 030 119

další informace

IČO: 274 16 739

Zájem o práci

Chcete se stát součástí našeho týmu a hledáte práci v oboru.

Kontaktní údaje

Doplňující informace o Vás

Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

Vlastní přílohy

Vybrat


    © 2021, LANDMARK HOLDING a. s. | CREATED BY SIMPLESS