Zpět

Kariéra

  • V LANDMARK HOLDING pracují profesionálové s multioborovými znalostmi. Staňte se součástí našeho týmu!

kariéra

aktuálně hledáme

Pro naši společnost aktuálně hledáme vhodné kandidáty, kteří chtějí získat nové zkušenosti a zároveň se chtějí podílet na rozvoji a růstu firmy. Hledáme lidi šikovné, flexibilní, proaktivní, kteří se nebojí převzít zodpovědnost za svoji práci.

Obchodní referent

Hledáme obchodníky, ženy i muže, kteří jsou rozhodnuti být úspěšní, mají ambiciózní cíle a jsou odhodláni k nim dojít.

Asistentka vedení

Pro jednatele společnosti hledáme spolehlivého a samostatného kolegu či kolegyni na pozici asistent/ka vedení, která/ý jim bude pomocnou rukou při organizaci pracovních i soukromých záležitostí.

čím se řídíme

PRINCIPY

1. jsme tým

Jsem si vědom, že společně dokážeme, vymyslíme a zvládneme více. Každý člen našeho týmu je vždy ochoten a připraven podpořit ostatní členy týmu. Nikdy nedovolím, aby se osobní věci staly překážkou úspěchu nás všech. Ochotně dělám maximum, abych podpořil tým a své kolegy. Jsme firma – společnost lidí, kteří budují hodnoty. Stojíme při sobě.

2. Nikdy neupřednostňujeme zisk jednotlivce na úkor zisku skupiny

Vyšší zisk našich klientů, zvyšuje náš zisk a zisk našich partnerů. Dbám na to, abych nezvyšoval svůj zisk na úkor ostatních. Jsem loajální vůči společnosti i vůči kolegům.

3. Více nasloucháme, méně mluvíme

Nejdříve vyslechnu druhou stranu, teprve pak vyjádřím svůj názor. Abych mohl pomoci, potřebuji znát potřeby a problémy druhé strany. Proto se soustředím a naslouchám. Pravidelně komunikuji. Nevyrušuji své kolegy v práci.

4. Neustále inovujeme a zlepšujeme

Zavazuji se věnovat osobnímu rozvoji. Jsem efektivní. Hledám cesty, jak udělat více s menším množstvím prostředků. Jsem vynalézavý. Nejdříve hledám řešení sám, poté teprve využiji druhé. Nastane-li problém, nejprve se jej snažím vyřešit sám, a pokud se mi náprava nepodaří, navrhnu další možnosti řešení a až ty řeším s kompetentní osobou. Jsem kreativní, tvořím.

5. Každý v naší společnosti prodává

Umění prodat sebe a své služby je základním kamenem úspěchu. Uvědomuji si, že prodej je palivo pro motor společnosti. A to ať prodávám nové myšlenky kolegům, nové služby klientům, nebo další možnosti partnerům. Jsem ochoten a připraven se neustále zdokonalovat v prodeji.

6. Jsme zaměřeni na výsledky, nikoliv na činnosti

Pracuji s fakty, nikoliv názory, zkušenosti ostatních však beru v potaz. Dotahuji věci do úplného konce a předkládám hotovou práci. I cesta je cíl, avšak pracovně upřednostňujeme výsledek před procesem.

7. Přijímáme plnou odpovědnost za svoji práci

Za svou prací si stojím, ale jsem ochoten kdykoli přiznat svou chybu a přijmout za ni plnou odpovědnost. Nejprve jednám, poté podávám report. Neobviňuji, neposuzuji ani neukazuji prstem na druhé. Neřeším problémy za zády lidí.

8. Jsme motivovaní

Moje práce mě baví a motivuje. Pokud tomu tak není, okamžitě vyhledám pomoc u svého nadřízeného. Motivuji ostatní a uznávám výsledky jejich práce. Pomáhám ostatním překonávat překážky.

9. Jsme dochvilní

Termín v 10:00 znamená začátek práce, nikoliv termín pro příchod či přípravy. Svou dochvilností tak projevuji úctu druhé straně. Čas jsou peníze.

10. Jsme profesionální

Předávám a přijímám pouze perfektně a profesionálně odvedenou práci. Dodržuji lhůty podle dohod. Na jakékoli jednání/poradu se důkladně připravuji.

NAŠE KANCELÁŘE

Naše kanceláře jsou umístěné v klidné, avšak dopravně dobře dostupné vilové čtvrti na Praze 4. Sídlíme ve dvou vilových domech, kde má každé oddělení svou malou kancelář s výhledem do zahrady, nebo na město. Místnosti jsou zařízeny moderně, účelně a hlavně tak, aby měl každý svůj klidný pracovní kout, ale v případě potřeby, aby nebránilo nic efektivní týmové spolupráci a komunikaci.

Předchozí
Další

Kontakt

sídlo společnosti

U Háje 507/26, Praha 4, 147 00
info@landmark.cz
+420 246 030 119 

další informace

IČO: 05511801
Spisová značka: B 21957 vedená u Městského soudu v Praze

Zájem o práci

Chcete se stát součástí našeho týmu a hledáte práci v oboru.

Kontaktní údaje

Doplňující informace o Vás

Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

Vlastní přílohy

Vybrat


    © 2020, LANDMARK HOLDING a. s. | CREATED BY SIMPLESS