Info linka: +420 246 030 119 e-mail: info@landmark.cz
CZ EN

Koordinátor/ka personálních auditů

Máte dotazy? Kontaktujte nás.

Naše společnost LANDMARK PROFIT s.r.o. se specializuje na oblast mezd, revize pracovněprávní dokumentace, pracovních procesů a personalistiky. V této oblasti se zaměřuje zejména na audity pracovněprávní dokumentace a pracovních procesů.
Do našeho týmu nyní hledáme spolehlivého a milého kolegu či kolegyni na pozici Koordinátor/ka personálních auditů.

Náplň práce:

  • koordinace a příprava projektů pro klienty
  • přebírání práce od auditorů
  • zpracování dokumentů, tabulek, implementace navrhovaných opatření
  • koordinace zaměstnanců, partnerů a subdodavatelů zodpovědných za realizaci projektů/zakázek
  • odpovědnost za správnost a včasnost plnění projektů i dílčích úkolů
  • prezentace výsledků přidělených projektů
  • průběžný reporting vedení společnosti

Požadujeme:

  • reprezentace, týmovost, pozitivní přístup, zdravou asertivitu, úsměv na tváři
  • minimálně SŠ vzdělání s maturitou (ekonomického směru výhodou)
  • praxi na pozici projektového manažera, případně obdobné pozici
  • velmi dobrá znalost práce na PC – především Excel, Outlook, internet
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • výborné organizační schopnosti a komunikační dovednosti, analytické myšlení
  • pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
  • zájem se v daném oboru nadále vzdělávat

Nabízíme:

  • dlouhodobou spolupráci
  • perspektivní práci na zajímavých projektech
  • možnost podílet se na prestiži ambiciózní a dynamicky se rozvíjející české společnosti
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • možnost karierního růstu, prostor pro osobní rozvoj
  • odpovídající finanční ohodnocení (fixní + bonusy)
  • Multisport kartu (sportovní či relaxační aktivity)
  • nástup možný ihned

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zasílejte své životopisy spolu s fotografií a motivačním dopisem na e-mail personalistka@landmark.cz. Do předmětu prosím uveďte: "Koordinátor/ka personálních auditů".

Těšíme se na Vaší odpověď a případnou spolupráci.

frame-scrollup