Info linka: +420 246 030 119 e-mail: info@landmark.cz
CZ EN

Do našeho týmu nyní hledáme spolehlivého a milého kolegu či kolegyni na pozici Obchodníka. Momentálně posilujeme obchodní tým v Praze a Moravském regionu.

Náplň práce:

- akvizice nových klientů po celé ČR

- konzultace se stávajícími a potencionálními klienty a prezentace poskytovaných služeb

- následná péče o klienty

- obchodní odpovědnost za svěřené území

- úzká spolupráce s vedením společnosti

- pravidelný reporting vedení společnosti

OČEKÁVÁME OD VÁS:

- obchodní talent, praxi na pozici obchodního zástupce

- výborné komunikační schopnosti, reprezentativní vystupování a seriózní vzhled

- schopnost vyjednávat

- sebevědomou, komunikativní a obchodně nadanou osobnost

- uživatelskou znalost nástrojů MS Office

- SŠ/VŠ nejlépe ekonomického směru

- řidičský průkaz sk. B

CO MŮŽETE ČEKAT OD NÁS:

- stabilní práci (možnost spolupráce na IČ)

- motivující složka měsíční mzdy

- možnost uplatnění na neobsazeném segmentu trhu

- vstupní proškolení a pravidelná odborná školení

- možnost profesního růstu

- příležitost setkávat se s úspěšnými podnikateli

- služební automobil s CCS tankovací kartou, notebook, mobilní telefon

- nástup září/říjen.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zasílejte své životopisy spolu s fotografií a motivačním dopisem na email personalni@landmark.cz. Těšíme se na Vaší odpověď a případnou spolupráci.

frame-scrollup