Info linka: +420 246 030 119 e-mail: info@landmark.cz
CZ EN

Odborný pracovník realizací (Mzdový konzultant - junior)

Máte dotazy? Kontaktujte nás.

Do našeho týmu nyní hledáme kolegu či kolegyni na pozici Odborného pracovníka realizací, který / která se bude podílet na zpracování podkladů z auditů pracovněprávní dokumentace.

Náplň práce:

  • příprava podkladů na audity
  • zpracování dokumentů od auditorů
  • e-mailová a telefonická komunikace se zaměstnanci mzdových účtáren a personálních oddělení našich klientů
  • příprava obchodních smluv, objednávek a plných mocí na schůzky pro jednatele, evidence veškerých podepsaných smluv atd. (zakládání, skenování do optického archivu a zapisování do evidence)

Požadujeme:

  • týmovost, pozitivní přístup, zdravou asertivitu, úsměv na tváři
  • minimálně SŠ vzdělání s maturitou (ekonomického směru výhodou)
  • aktivní znalost práce na PC – především MS Excel
  • řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme:

  • dlouhodobou spolupráci
  • možnost podílet se na prestiži ambiciózní a dynamicky se rozvíjející české společnosti
  • perspektivní práci, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • možnost karierního růstu, prostor pro osobní rozvoj
  • zajímavé finanční ohodnocení (fixní mzda + bonusy)
  • Multisport kartu (sportovní či relaxační aktivity)
  • nástup možný ihned

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zasílejte své životopisy spolu s fotografií a motivačním dopisem na e-mail personalistka@landmark.cz. Do předmětu prosím uveďte: "Odborný pracovník realizací".

Těšíme se na Vaší odpověď a případnou spolupráci.

frame-scrollup