Zpět

LANDMARK LEGAL

  • Poskytujeme právní služby vysoké úrovně. Máme podrobnou znalost právních předpisů, které dokážeme citlivě aplikovat do reálných podmínek.

O NÁS

LANDMARK LEGAL

Advokátní kancelář LANDMARK LEGAL s.r.o. je dynamicky rozvíjející se advokátní kanceláří, která poskytuje komplexní právní služby. V současné době tvoří portfolio jejích klientů více než 400 subjektů.

Advokátní kancelář LANDMARK LEGAL s.r.o. se specializuje zejména na oblast práva pracovního, daňového, trestního, insolvenčního, procesního práva (zastupování účastníků před soudy a jinými orgány státní správy); dále pak poskytuje i služby v oblasti civilního a korporátního práva.

Řídící advokátka advokátní kanceláře LANDMARK LEGAL s.r.o., Markéta Medřická, začala poskytovat právní služby jako samostatný advokát v roce 2009, kdy po 10 letech výkonu advokacie jakožto samostatný advokát založila advokátní kancelář LANDMARK LEGAL s.r.o., kterou tvoří mladý tým právníků – profesionálů.

SLUŽBY

NAŠE SLUŽBY

NAŠE ÚSPĚCHY

REFERENCE

Během naší čtrnáctileté právní praxe jsme vyřešili více než 1500 případů.

0
Kauz

JSME K DNEŠNÍMU DNI PŘEVZALI

0 %
Soudních sporů
JSME PRO NAŠE KLIENTY VYHRÁLI
0
Let
PRÁVNÍ PRAXE, ZE KTERÉ MŮŽEME VYCHÁZET

Vzhledem k povaze služeb, které poskytujeme našim klientům, zde nenaleznete úplné a adresné informace k jednotlivým projektům. Pokud máte zájem o podrobné údaje, neváhejte nás kontaktovat.

Kariéra

KOHO HLEDÁME

Jsme profesionální, důslední a nezávislí, zároveň se ale nebojíme být kreativní a navrhovat nové, efektivnější cesty k dosažení cíle.  Neustále se zdokonalujeme, proto dokážeme přijít s řešením na míru pro každého klienta. Za svou prací si stojíme.  V současné době činí náš tým více než 60 odborníků s multioborovými zkušenostmi.

Pro naši společnost aktuálně hledáme vhodné kandidáty, kteří chtějí získat nové zkušenosti a zároveň se podílet na rozvoji a růstu firmy.

Hledáme lidi šikovné, flexibilní, proaktivní, kteří se nebojí převzít zodpovědnost za svoji práci.

Jsme profesionály ve svém oboru a hledáme další členy našeho týmu.

Kontakt

sídlo společnosti

U Háje 1759/28, Praha 4, 147 00
info@landmark.cz
+420 233 342 319
IČ: 081 73 931

Pobočky

U Háje 507/26, Praha 4, 147 00
info@landmark.cz
+420 233 342 319

Švestková 424, 25084 Křenice

Zájem o práci

Chcete se stát součástí našeho týmu a hledáte práci v oboru.

Kontaktní údaje

Doplňující informace o Vás

Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

Vlastní přílohy

Vybrat


    © 2023, LANDMARK HOLDING a. s. | CREATED BY SIMPLESS