Zpět

LANDMARK PAYMENTS

  • Přinášíme Vám inovativní řešení v podobě sofistikované správy zaměstnaneckých benefitů a elektronických stravenek. Navrhovaná řešení mají podobu komplexních systémů, které představují okamžité zjednodušení administrace, lepší dostupnost benefitů a automatizaci evidencí a přehledů.

MOTIVACE ZAMĚSTNANCŮ JE ROZHODUJÍCÍM FAKTOREM V ŘÍZENÍ FIRMY

O NÁS

Motivace není spjata pouze s finančním stimulem, ale úzce souvisí s hrdostí pracovníků na svoji firmu a posílení vlastní sebedůvěry a věrnosti k firmě.

To má za následek také schopnost Vašich zaměstnanců uspokojit různé požadavky zákazníků. V LANDMARK PAYMENTS proto bereme motivaci zaměstnanců vážně a detailně se soustředíme na celkové fungování jednotlivých prvků motivačních a benefitních systémů.

Věříme totiž, že motivace zaměstnanců je v souladu s naším hlavním cílem – přinášet klientům vyšší zisk. Nabízíme Vám tak unikátní benefitní systém LANMARK Neptune Card, který v sobě zahrnuje jídlo, volnočasové benefity i dovolenou na jedné kartě.

SLUŽBY

NAŠE SLUŽBY

Systém odměňování zákazníků prochází neustálými změnami. Žádné stravenky nebo karty na sport od nás nečekejte. Nabízíme unikátní systém benefitní karty, která je na rozdíl od jiných zaměstnaneckých karet smluvně uznaná Českou národní bankou, dá se s ní tedy platit všude tam, kde je platební terminál Mastercard.

NADSTANDARDNÍ PODPORA

Poradíme Vám, jak nastavit benefitní a odměňovací systém a jak maximalizovat využití benefitních karet. Vše šité na míru pro Vaši společnost.

NAŠE ÚSPĚCHY

REFERENCE

Během více než 20 let našeho fungování jsme našim klientům ušetřili více než 3 mld Kč.

0
Klientů

VYUŽILO K DNEŠNÍMU DNI NAŠE SLUŽBY

0
Mld. Kč
JSME DOPOSUD UŠETŘILI NAŠIM KLIENTŮM DÍKY DAŇOVÝM ÚLEVÁM
0
Tis
ZAMĚSTNANCŮ DÍKY NÁM DOSTALO VYŠŠÍ MZDU

Vzhledem k povaze služeb, které poskytujeme našim klientům, zde nenaleznete úplné a adresné informace k jednotlivým projektům. Pokud máte zájem o podrobné údaje, neváhejte nás kontaktovat.

Kariéra

KOHO HLEDÁME

Jsme profesionální, důslední a nezávislí, zároveň se ale nebojíme být kreativní a navrhovat nové, efektivnější cesty k dosažení cíle. Neustále se zdokonalujeme, proto dokážeme přijít s řešením na míru pro každého klienta. Za svou prací si stojíme. V současné době činí náš tým více než 60 odborníků s multioborovými zkušenostmi.

Pro naši společnost aktuálně hledáme vhodné kandidáty, kteří chtějí získat nové zkušenosti a zároveň se podílet na rozvoji a růstu firmy.

Hledáme lidi šikovné, flexibilní, proaktivní, kteří se nebojí převzít zodpovědnost za svoji práci.

Jsme profesionály ve svém oboru a hledáme další členy našeho týmu.

Kontakt

sídlo společnosti

U Háje 507/26, Praha 4, 147 00
info@landmark.cz
+420 246 030 119

další informace

IČO: 064 19 780

Zájem o práci

Chcete se stát součástí našeho týmu a hledáte práci v oboru.

Kontaktní údaje

Doplňující informace o Vás

Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

Vlastní přílohy

Vybrat


    © 2021, LANDMARK HOLDING a. s. | CREATED BY SIMPLESS