Info linka: +420 246 030 119 e-mail: info@landmark.cz
CZ EN

Aktuality

Aktuality
LANDMARK HOLDING, jedna z předních českých firem poskytujících služby v oblasti odborného ekonomického poradenství, připravila pro klienty nový, moderní web spojený s prezentací divize LANDMARK PAYMENTS.
19.2.2019 LANDMARK HOLDING, jedna z předních českých firem poskytujících služby v oblasti odborného ekonomického poradenství, připravila pro klienty nový, moderní web spojený s prezentací divize LANDMARK PAYMENTS.
Webové stránky nabízí kromě rozšířených informací velmi snadnou orientaci a možnost zobrazení webu napříč všemi platformami a mobilními zařízeními. Nejnovější informace z oboru platebních a benefitních systémů je díky tomu možné pohodlně číst na počítači, tabletu i mobilním telefonu. Základem tohoto webu je popis činnosti nové divize LANDMARK PAYMENTS, klíčové informace a průběžné zpravodajství ze světa platebních systémů a inovací v oblasti zaměstnaneckých benefitů. Web společnosti LANDMARK PAYMENTS dostal funkční a moderní grafickou podobu reflektující původní identitu společnosti LANDMARK. Web využívá možnosti moderního HTML kódu, a myslí i na indexaci obsahu www stránek ve všech vyhledávačích a tím usnadňuje nalezení relevantních informací zájemcům o problematiku platebních systémů, zaměstnaneckých benefitů a inovací v oblasti odměňování a motivace
více
PF 2018
21.12.2017 PF 2018

Vážení obchodní partneři, 

děkujeme Vám za spolupráci v uplynulém roce. 
Přejeme Vám pevné zdraví, mnoho štěstí a rodinné pohody. Ať se Vám v nastávajícím roce splní všechna pracovní i osobní předsevzetí. 

Tým LANDMARK HOLDING a.s.

více
DAŇOVÉ PŘIZNÁNÍ K DANI Z PŘÍJMŮ PRÁVNICKÝCH OSOB
17.3.2017 DAŇOVÉ PŘIZNÁNÍ K DANI Z PŘÍJMŮ PRÁVNICKÝCH OSOB
S ohledem na blížící se termín podání daňového přiznání k dani z příjmů právnických osob, nabízíme možnost využít služeb naší společnosti LANDMARK TAX s.r.o.. Nabízíme odklad Vašich daňových povinností na základě plné moci adresované daňovému poradci této společnosti a doručené na příslušný finanční úřad do termínu podání daňového přiznání k této dani. Díky posunutí termínu o 3 kalendářní měsíce, tj. do konce června 2017, můžete vylepšit své cash flow - odložit úhradu doplatku daně z příjmů právnických osob, v případě vyšší daňové povinnosti ve srovnání s minulým zdaňovacím obdobím odložit též úhradu vyšší zálohy na daň z příjmů právnických osob.
více
PF 2017
1.1.2017 PF 2017
Vážení obchodní partneři, děkujeme Vám za spolupráci v uplynulém roce. Přejeme Vám pevné zdraví, mnoho štěstí a rodinné pohody. Ať se Vám v nastávajícím roce splní všechna pracovní i osobní předsevzetí. Tým LANDMARK HOLDING a.s. Správný směr ve světě financí.
více
NOVELA ZÁKONÍKU PRÁCE – PROBLÉM VE SKUTEČNOSTI PŘÍLEŽITOST
2.11.2016 NOVELA ZÁKONÍKU PRÁCE – PROBLÉM VE SKUTEČNOSTI PŘÍLEŽITOST
Již několik měsíců se připravuje novela zákoníku práce. Většina podnikatelské veřejnosti vnímá navrhovaná opatření spíše jako omezující a problémová. Díky naší dlouholeté praxi v oblasti konzultací pracovněprávních vztahů, personalistiky a daní vnímáme připravovanou novelu spíše jako příležitost jak ještě lépe zefektivnit a zlepšit zaměstnávání zaměstnanců. Pokud chcete vědět jakým přínosem pro vás navrhované změny mohou být, kontaktujte nás.
více
ZMĚNA STRUKTURY SPOLEČNOSTÍ SKUPINY LANDMARK
1.11.2016 ZMĚNA STRUKTURY SPOLEČNOSTÍ SKUPINY LANDMARK
V souvislosti s cílem naplňovat vizi a poslání skupiny společností LANDMARK, dále pak s ohledem na aktuální obchodní strategii a další zpřehlednění a zprůhlednění podnikání skupiny našich společností došlo od 1.11.2016 ke vzniku akciové společnosti LANDMARK HOLDING. Stávající společnosti se postupně stanou dcerami nově vzniklého holdingu a dále dojde ke korekci jejich názvů, tak aby lépe odpovídaly poskytovaným službám
více
ÚPRAVA VIZE/POSLÁNÍ SKUPINY SPOLEČNOSTÍ LANDMARK
21.10.2016 ÚPRAVA VIZE/POSLÁNÍ SKUPINY SPOLEČNOSTÍ LANDMARK
V souvislosti se změnou strategie skupiny společností LANDMARK směrem ke zprůhlednění poskytovaných služeb jsme upravili VIZI/POSLÁNÍ celé skupiny. Zároveň došlo ke korekci našich cílů, hodnot a principů, na kterých se snažíme budovat morální základy našeho podnikání. Naším posláním je nadále přinášet klientům vyšší zisk a být neustále jedničkou v inovací podnikových systémů a financí.
více
frame-scrollup