Info linka: +420 246 030 119 e-mail: info@landmark.cz
CZ EN
LANDMARK HOLDING, jedna z předních českých firem poskytujících služby v oblasti odborného ekonomického poradenství, připravila pro klienty nový, moderní web spojený s prezentací divize LANDMARK PAYMENTS.
19.2.2019 LANDMARK HOLDING, jedna z předních českých firem poskytujících služby v oblasti odborného ekonomického poradenství, připravila pro klienty nový, moderní web spojený s prezentací divize LANDMARK PAYMENTS.
Webové stránky nabízí kromě rozšířených informací velmi snadnou orientaci a možnost zobrazení webu napříč všemi platformami a mobilními zařízeními. Nejnovější informace z oboru platebních a benefitních systémů je díky tomu možné pohodlně číst na počítači, tabletu i mobilním telefonu. Základem tohoto webu je popis činnosti nové divize LANDMARK PAYMENTS, klíčové informace a průběžné zpravodajství ze světa platebních systémů a inovací v oblasti zaměstnaneckých benefitů. Web společnosti LANDMARK PAYMENTS dostal funkční a moderní grafickou podobu reflektující původní identitu společnosti LANDMARK. Web využívá možnosti moderního HTML kódu, a myslí i na indexaci obsahu www stránek ve všech vyhledávačích a tím usnadňuje nalezení relevantních informací zájemcům o problematiku platebních systémů, zaměstnaneckých benefitů a inovací v oblasti odměňování a motivace
více
PF 2018
21.12.2017 PF 2018

Vážení obchodní partneři, 

děkujeme Vám za spolupráci v uplynulém roce. 
Přejeme Vám pevné zdraví, mnoho štěstí a rodinné pohody. Ať se Vám v nastávajícím roce splní všechna pracovní i osobní předsevzetí. 

Tým LANDMARK HOLDING a.s.

více
Proč Vám daňový poradce (ne)poradí jak ušetřit na daních?
27.3.2017 Proč Vám daňový poradce (ne)poradí jak ušetřit na daních?
Jan Tesař, výkonný ředitel společnosti LANDMARK PROFIT s.r.o., vysvětluje svůj pohled na současný stav finanční a daňové gramotnosti středních a menších firem a na funkci daňových poradců.
více
DAŇOVÉ PŘIZNÁNÍ K DANI Z PŘÍJMŮ PRÁVNICKÝCH OSOB
17.3.2017 DAŇOVÉ PŘIZNÁNÍ K DANI Z PŘÍJMŮ PRÁVNICKÝCH OSOB
S ohledem na blížící se termín podání daňového přiznání k dani z příjmů právnických osob, nabízíme možnost využít služeb naší společnosti LANDMARK TAX s.r.o.. Nabízíme odklad Vašich daňových povinností na základě plné moci adresované daňovému poradci této společnosti a doručené na příslušný finanční úřad do termínu podání daňového přiznání k této dani. Díky posunutí termínu o 3 kalendářní měsíce, tj. do konce června 2017, můžete vylepšit své cash flow - odložit úhradu doplatku daně z příjmů právnických osob, v případě vyšší daňové povinnosti ve srovnání s minulým zdaňovacím obdobím odložit též úhradu vyšší zálohy na daň z příjmů právnických osob.
více
PF 2017
1.1.2017 PF 2017
Vážení obchodní partneři, děkujeme Vám za spolupráci v uplynulém roce. Přejeme Vám pevné zdraví, mnoho štěstí a rodinné pohody. Ať se Vám v nastávajícím roce splní všechna pracovní i osobní předsevzetí. Tým LANDMARK HOLDING a.s. Správný směr ve světě financí.
více
NOVELA ZÁKONÍKU PRÁCE – PROBLÉM VE SKUTEČNOSTI PŘÍLEŽITOST
2.11.2016 NOVELA ZÁKONÍKU PRÁCE – PROBLÉM VE SKUTEČNOSTI PŘÍLEŽITOST
Již několik měsíců se připravuje novela zákoníku práce. Většina podnikatelské veřejnosti vnímá navrhovaná opatření spíše jako omezující a problémová. Díky naší dlouholeté praxi v oblasti konzultací pracovněprávních vztahů, personalistiky a daní vnímáme připravovanou novelu spíše jako příležitost jak ještě lépe zefektivnit a zlepšit zaměstnávání zaměstnanců. Pokud chcete vědět jakým přínosem pro vás navrhované změny mohou být, kontaktujte nás.
více
ZMĚNA STRUKTURY SPOLEČNOSTÍ SKUPINY LANDMARK
1.11.2016 ZMĚNA STRUKTURY SPOLEČNOSTÍ SKUPINY LANDMARK
V souvislosti s cílem naplňovat vizi a poslání skupiny společností LANDMARK, dále pak s ohledem na aktuální obchodní strategii a další zpřehlednění a zprůhlednění podnikání skupiny našich společností došlo od 1.11.2016 ke vzniku akciové společnosti LANDMARK HOLDING. Stávající společnosti se postupně stanou dcerami nově vzniklého holdingu a dále dojde ke korekci jejich názvů, tak aby lépe odpovídaly poskytovaným službám
více
ÚPRAVA VIZE/POSLÁNÍ SKUPINY SPOLEČNOSTÍ LANDMARK
21.10.2016 ÚPRAVA VIZE/POSLÁNÍ SKUPINY SPOLEČNOSTÍ LANDMARK
V souvislosti se změnou strategie skupiny společností LANDMARK směrem ke zprůhlednění poskytovaných služeb jsme upravili VIZI/POSLÁNÍ celé skupiny. Zároveň došlo ke korekci našich cílů, hodnot a principů, na kterých se snažíme budovat morální základy našeho podnikání. Naším posláním je nadále přinášet klientům vyšší zisk a být neustále jedničkou v inovací podnikových systémů a financí.
více
frame-scrollup